GoGo Syksy 2014

Park • City • Hermia

Kaikki tunnit kestävät 55 minuuttia, ellei toisin mainita. Muutokset mahdollisia. Mahdolliset ohjaajamuutokset näet web-ajanvarauksesta.
Siirry web-ajanvaraukseenKatso nettivarauksen säännötTulosta itsellesi viikkolukkari (PDF) 

Tutustu tunteihin sekä niiden tasokuvauksiin täältä.

Katso myös ajankohtaiset tapahtumat ja kurssit täältä.

Lastenhoito Parkissa ma, ke, pe 10-13, ma-to 16-20.30, la 10-13.30. Lastenhoito Hermiassa ma, ke, to, la 10-13, ma-to 16-20.

06:00  
07:00  
08:00  
09:00  
10:00
10:00 Senioriitta Tarja L.
11:00
11:15 Bodypump Julia H.
12:00
12:15 Bodybalance Taru V.
13:00  
14:00  
15:00  
16:00
16:15 Bodycombat Tino S.
16:30 Kahvakuula 30 Mikko K.
17:00
17:00 Spinning Edijis C.
17:15 Bodypump Nina P.
18:00
18:00 CX Worx 30 Mikael J.
18:30 Triathlon-spinning Jarmo H.
18:30 Bodyattack Vuokko V.
18:30 Liikkuvuus/venyttely Nina P.
18:30 Juoksutreeni 30 Linnea H.
19:00
19:00 Cross Circuit 30 Linnea H.
19:30 Just Dance Daniel P.
20:00
20:00 Bodypump Cristo P.
06:00  
07:00
07:15 Bodypump Annukka I.
08:00  
09:00
09:15 Pilates Linda A-P.
10:00  
11:00
11:15 Cross Circuit 30 Mikko K.
12:00
12:00 Hopeatossut Mikko K.
13:00  
14:00  
15:00
15:15 Bodypump Edijis C.
16:00
16:15 Grit Cardio 30 Niko V.
16:45 CX Worx 30 Niko V.
17:00
17:00 Spinning Edijis C.
17:00 Kuntosaliohjelma 1 Mikko K.
17:15 Bodycombat Tino S.
17:30 Bodyvive Tarja L.
18:00
18:00 Kuntosalilaiteop. 30 Mikko K.
18:15 Bodypump Maria M.
18:30 Kahvakuula 30 Teemu N.
19:00
19:00 Spinning Edijis C.
19:00 Zumba Maisu K.
19:30 Bodystep 30 Johanna S.
20:00
20:00 CX Worx 30 Johanna S.
20:00 Bodybalance Niko V.
06:00  
07:00
07:00 Spinning 30 Jarmo H.
07:30 Kahvakuula 30 Jarmo H.
08:00
08:00 Bodybalance Taru V.
09:00  
10:00
10:15 Bodycombat Mirka N.
11:00
11:15 Bodypump Mirka N.
11:30 Baby muokkaus 45 Maisu K.
12:00
12:15 Veteraanit Heli L.
13:00  
14:00  
15:00  
16:00
16:15 Bodypump Cristo P.
16:30 Cross Circuit 30 Vuokko V.
17:00
17:00 Kuntosaliohjelma 2 Mikko K.
17:00 Slide 25 Vuokko V.
17:15 Grit Cardio 30 Niko V.
17:30 Bodyjam Julia B. K.
17:45 CX Worx Niko V.
18:00
18:00 Spinning Markus S.
19:00
19:15 Bodypump Jussi H.
20:00  
06:00  
07:00
07:15 Cross Circuit 30 Tarja L.
07:45 Vatsa-selkä 30 Tarja L.
08:00  
09:00  
10:00
10:15 Senioriitta Bodyvive Tarja L.
11:00
11:15 Bodystep 30 Tarja L.
11:45 CX Worx 30 Tarja L.
12:00  
13:00  
14:00  
15:00  
16:00
16:00 Splash-vesijuoksu Tarja L.
16:15 Bodypump Heli A.
16:30 Cross Circuit 30 Mikko K.
17:00
17:00 Spinning Nina P.
17:15 Bodystep Anne V.
18:00
18:00 Kahvakuula 30 Niina P.
18:15 Grit Strength 30 Annukka I.
18:30 Vatsa-selkä 30 Nina P.
18:45 Venyttely 15 Annukka I.
19:00
19:15 Bodycombat Heli A.
20:00  
06:00  
07:00
07:00 Spinning 30 Ines R.
07:30 Bodypump 30 Ines R.
08:00  
09:00  
10:00
10:00 Senioriitta Circuit 45 Mikko K.
10:15 Bodystep Mirka N.
11:00
11:15 Bodyjam Mirka N.
11:30 Kahvakuula 30 Mikko K.
12:00  
13:00  
14:00  
15:00
15:15 Bodybalance Riitta P.
16:00
16:00 Spinning Edijis C.
16:15 Bodycombat Riitta P.
17:00
17:15 Grit Cardio 30 Ines R.
17:45 CX Worx 30 Ines R.
18:00
18:30 Bodypump Hasse H.
19:00  
20:00  
06:00  
07:00  
08:00  
09:00
09:15 GoGo Pilates Linda A-P.
10:00
10:00 Spinning 90 Mikael J.
10:15 Bodystep Johanna S.
11:00
11:15 Bodypump Nina P.
12:00
12:00 Spinning tutuksi 8.11, 13.12 Mikael J.
12:30 Bodyattack Lotta P.
13:00  
14:00  
15:00
15:15 Muokkaus 90 Tarja L.
16:00  
17:00  
18:00  
19:00  
20:00  
06:00  
07:00  
08:00  
09:00  
10:00  
11:00  
12:00
12:30 Bodypump Annukka I.
13:00  
14:00  
15:00  
16:00
16:00 CX Worx 30 Mikael J.
16:30 Grit Strength 30 Mikael J.
17:00
17:00 Spinning Nina P.
17:15 Bodycombat Satu H.
18:00
18:15 Bodypump Cristo P.
19:00
19:15 Bodybalance Cristo P.
20:00  
  Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
06:00              
07:00  
07:15 Bodypump Annukka I.
07:00 Spinning 30 Jarmo H.
07:30 Kahvakuula 30 Jarmo H.
07:15 Cross Circuit 30 Tarja L.
07:45 Vatsa-selkä 30 Tarja L.
07:00 Spinning 30 Ines R.
07:30 Bodypump 30 Ines R.
   
08:00    
08:00 Bodybalance Taru V.
       
09:00  
09:15 Pilates Linda A-P.
     
09:15 GoGo Pilates Linda A-P.
 
10:00
10:00 Senioriitta Tarja L.
 
10:15 Bodycombat Mirka N.
10:15 Senioriitta Bodyvive Tarja L.
10:00 Senioriitta Circuit 45 Mikko K.
10:15 Bodystep Mirka N.
10:00 Spinning 90 Mikael J.
10:15 Bodystep Johanna S.
 
11:00
11:15 Bodypump Julia H.
11:15 Cross Circuit 30 Mikko K.
11:15 Bodypump Mirka N.
11:30 Baby muokkaus 45 Maisu K.
11:15 Bodystep 30 Tarja L.
11:45 CX Worx 30 Tarja L.
11:15 Bodyjam Mirka N.
11:30 Kahvakuula 30 Mikko K.
11:15 Bodypump Nina P.
 
12:00
12:15 Bodybalance Taru V.
12:00 Hopeatossut Mikko K.
12:15 Veteraanit Heli L.
   
12:00 Spinning tutuksi 8.11, 13.12 Mikael J.
12:30 Bodyattack Lotta P.
12:30 Bodypump Annukka I.
13:00              
14:00              
15:00  
15:15 Bodypump Edijis C.
   
15:15 Bodybalance Riitta P.
15:15 Muokkaus 90 Tarja L.
 
16:00
16:15 Bodycombat Tino S.
16:30 Kahvakuula 30 Mikko K.
16:15 Grit Cardio 30 Niko V.
16:45 CX Worx 30 Niko V.
16:15 Bodypump Cristo P.
16:30 Cross Circuit 30 Vuokko V.
16:00 Splash-vesijuoksu Tarja L.
16:15 Bodypump Heli A.
16:30 Cross Circuit 30 Mikko K.
16:00 Spinning Edijis C.
16:15 Bodycombat Riitta P.
 
16:00 CX Worx 30 Mikael J.
16:30 Grit Strength 30 Mikael J.
17:00
17:00 Spinning Edijis C.
17:15 Bodypump Nina P.
17:00 Spinning Edijis C.
17:00 Kuntosaliohjelma 1 Mikko K.
17:15 Bodycombat Tino S.
17:30 Bodyvive Tarja L.
17:00 Kuntosaliohjelma 2 Mikko K.
17:00 Slide 25 Vuokko V.
17:15 Grit Cardio 30 Niko V.
17:30 Bodyjam Julia B. K.
17:45 CX Worx Niko V.
17:00 Spinning Nina P.
17:15 Bodystep Anne V.
17:15 Grit Cardio 30 Ines R.
17:45 CX Worx 30 Ines R.
 
17:00 Spinning Nina P.
17:15 Bodycombat Satu H.
18:00
18:00 CX Worx 30 Mikael J.
18:30 Triathlon-spinning Jarmo H.
18:30 Bodyattack Vuokko V.
18:30 Liikkuvuus/venyttely Nina P.
18:30 Juoksutreeni 30 Linnea H.
18:00 Kuntosalilaiteop. 30 Mikko K.
18:15 Bodypump Maria M.
18:30 Kahvakuula 30 Teemu N.
18:00 Spinning Markus S.
18:00 Kahvakuula 30 Niina P.
18:15 Grit Strength 30 Annukka I.
18:30 Vatsa-selkä 30 Nina P.
18:45 Venyttely 15 Annukka I.
18:30 Bodypump Hasse H.
 
18:15 Bodypump Cristo P.
19:00
19:00 Cross Circuit 30 Linnea H.
19:30 Just Dance Daniel P.
19:00 Spinning Edijis C.
19:00 Zumba Maisu K.
19:30 Bodystep 30 Johanna S.
19:15 Bodypump Jussi H.
19:15 Bodycombat Heli A.
   
19:15 Bodybalance Cristo P.
20:00
20:00 Bodypump Cristo P.
20:00 CX Worx 30 Johanna S.
20:00 Bodybalance Niko V.
         
06:00  
07:00  
08:00
08:00 Bodyattack Mirka N.
09:00  
10:00
10:15 Bodyvive Päivi A-M.
11:00
11:15 Bodycombat Mirka N.
12:00  
13:00  
14:00  
15:00
15:15 Bodystep Mirka N.
15:30 Kahvakuula 30 Saku S.
16:00
16:15 CX Worx 30 Varpu V.
16:45 Tabata 30 Varpu V.
17:00
17:00 Spinning Kai-Mikael A.
17:00 Kuntosaliohjelma 1 Saku S.
17:15 Bodyjam Mirka N.
17:30 Muokkaus Tarja L.
18:00
18:00 Kuntosalilaiteop. 30 Saku S.
18:00 Spinning Sara P.
18:15 Bodypump Karo N.
18:30 Kiinteytystreeni Saku S.
18:30 Bodybalance Varpu V.
19:00
19:30 Bodycombat Satu H.
20:00  
06:00
06:30 Spinning Tarja L.
07:00
07:00 CX Worx 30 Tarja L.
07:30 Bodybalance Mirka N.
08:00  
09:00  
10:00
10:15 Bodystep Tarja L.
11:00
11:15 Bodypump Mirka N.
12:00  
13:00  
14:00  
15:00
15:15 Bodycombat Mirka N.
15:30 Tabata 30 Saku S.
16:00
16:15 Bodyjam Mirka N.
17:00