GoGo Syksy 2014

Park • City • Hermia

Kaikki tunnit kestävät 55 minuuttia, ellei toisin mainita. Muutokset mahdollisia. Mahdolliset ohjaajamuutokset näet web-ajanvarauksesta.
Siirry web-ajanvaraukseenKatso nettivarauksen säännötTulosta itsellesi viikkolukkari (PDF) 

Tulosta kevään 2015 aikataulut tästä (PDF)

Tutustu tunteihin sekä niiden tasokuvauksiin täältä.

Katso myös ajankohtaiset tapahtumat ja kurssit täältä.

Lastenhoito Parkissa ma, ke, pe 10-13, ma-to 16-20.30, la 10-13.30. Lastenhoito Hermiassa ma, ke, to, la 10-13, ma-to 16-20.

06:00  
07:00  
08:00  
09:00  
10:00
10:00 Senioriitta Tarja L.
11:00
11:15 Bodypump Julia H.
12:00
12:15 Bodybalance Taru V.
13:00  
14:00  
15:00  
16:00
16:15 Bodycombat Tino S.
16:30 Kahvakuula 30 Mikko K.
17:00
17:00 Spinning Edijis C.
17:15 Bodypump Nina P.
18:00
18:00 CX Worx 30 Mikael J.
18:30 Triathlon-spinning Jarmo H.
18:30 Bodyattack Vuokko V.
18:30 Liikkuvuus/venyttely Nina P.
18:30 Juoksutreeni 30 Linnea H.
19:00
19:00 Cross Circuit 30 Linnea H.
19:30 Just Dance Daniel P.
20:00
20:15 Bodypump Cristo P.
06:00  
07:00
07:15 Bodypump Annukka I.
08:00  
09:00
09:15 Pilates Linda A-P.
10:00  
11:00
11:15 Cross Circuit 30 Mikko K.
12:00
12:00 Hopeatossut Mikko K.
13:00  
14:00  
15:00
15:15 Bodypump Edijis C.
16:00
16:15 Grit Cardio 30 Niko V.
16:45 CX Worx 30 Niko V.
17:00
17:00 Spinning Edijis C.
17:00 Kuntosaliohjelma 1 Mikko K.
17:15 Bodycombat Tino S.
17:30 Bodyvive Tarja L.
18:00
18:00 Kuntosalilaiteop. 30 Mikko K.
18:15 Bodypump Maria M.
18:30 Kahvakuula 30 Teemu N.
19:00
19:00 Spinning Edijis C.
19:00 Zumba Maisu K.
19:30 Bodystep 30 Johanna S.
20:00
20:00 CX Worx 30 Johanna S.
20:00 Bodybalance Niko V.
06:00  
07:00
07:00 Spinning 30 Jarmo H.
07:30 Kahvakuula 30 Jarmo H.
08:00
08:00 Bodybalance Taru V.
09:00  
10:00
10:15 Bodycombat Mirka N.
11:00
11:15 Bodypump Mirka N.
11:30 Baby muokkaus 45 Maisu K.
12:00
12:15 Veteraanit Heli L.
13:00  
14:00  
15:00  
16:00
16:15 Bodypump Cristo P.
16:30 Cross Circuit 30 Vuokko V.
17:00
17:00 Kuntosaliohjelma 2 Mikko K.
17:00 Slide 25 Vuokko V.
17:15 Grit Cardio 30 Niko V.
17:30 Bodyjam Julia B. K.
17:45 CX Worx Niko V.
18:00
18:00 Spinning Markus S.
18:15 Bodyattack Niko V.
19:00
19:15 Bodypump Jussi H.
20:00  
06:00  
07:00
07:15 Cross Circuit 30 Tarja L.
07:45 Vatsa-selkä 30 Tarja L.
08:00  
09:00  
10:00
10:15 Senioriitta Bodyvive Tarja L.
11:00
11:15 Bodystep 30 Tarja L.
11:45 CX Worx 30 Tarja L.
12:00  
13:00  
14:00  
15:00  
16:00
16:00 Splash-vesijuoksu Tarja L.
16:15 Bodypump Heli A.
16:30 Cross Circuit 30 Mikko K.
17:00
17:00 Spinning Nina P.
17:15 Bodystep Anne V.
18:00
18:00 Kahvakuula 30 Niina P.
18:15 Grit Strength 30 Annukka I.
18:30 Vatsa-selkä 30 Nina P.
18:45 Venyttely 15 Annukka I.
19:00
19:15 Bodycombat Heli A.
20:00  
06:00  
07:00
07:00 Spinning 30 Ines R.
07:30 Bodypump 30 Ines R.
08:00  
09:00  
10:00
10:00 Senioriitta Circuit 45 Mikko K.
10:15 Bodystep Mirka N.
11:00
11:15 Bodyjam Mirka N.
11:30 Kahvakuula 30 Mikko K.
12:00  
13:00  
14:00  
15:00
15:15 Bodybalance Riitta P.
16:00
16:00 Spinning Edijis C.
16:15 Bodycombat Riitta P.
17:00
17:15 Grit Cardio 30 Ines R.
17:45 CX Worx 30 Ines R.
18:00
18:30 Bodypump Hasse H.
19:00  
20:00  
06:00  
07:00  
08:00  
09:00
09:15 GoGo Pilates Linda A-P.
10:00
10:00 Spinning 90 Mikael J.
10:15 Bodystep Johanna S.
11:00
11:15 Bodypump Nina P.
12:00
12:00 Spinning tutuksi 8.11, 13.12 Mikael J.
12:30 Bodyattack Lotta P.
13:00  
14:00  
15:00
15:15 Muokkaus 90 Tarja L.
16:00  
17:00  
18:00  
19:00  
20:00  
06:00  
07:00  
08:00  
09:00  
10:00  
11:00  
12:00
12:30 Bodypump Annukka I.
13:00  
14:00  
15:00  
16:00
16:00 CX Worx 30 Mikael J.
16:30 Grit Strength 30 Mikael J.
17:00
17:00 Spinning Nina P.
17:15 Bodycombat Satu H.
18:00
18:15 Bodypump Cristo P.
19:00
19:15 Bodybalance Cristo P.
20:00  
  Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
06:00              
07:00  
07:15 Bodypump Annukka I.
07:00 Spinning 30 Jarmo H.
07:30 Kahvakuula 30 Jarmo H.
07:15 Cross Circuit 30 Tarja L.
07:45 Vatsa-selkä 30 Tarja L.
07:00 Spinning 30 Ines R.
07:30 Bodypump 30 Ines R.
   
08:00    
08:00 Bodybalance Taru V.
       
09:00  
09:15 Pilates Linda A-P.
     
09:15 GoGo Pilates Linda A-P.
 
10:00
10:00 Senioriitta Tarja L.
 
10:15 Bodycombat Mirka N.
10:15 Senioriitta Bodyvive Tarja L.
10:00 Senioriitta Circuit 45 Mikko K.
10:15 Bodystep Mirka N.
10:00 Spinning 90 Mikael J.
10:15 Bodystep Johanna S.
 
11:00
11:15 Bodypump Julia H.
11:15 Cross Circuit 30 Mikko K.
11:15 Bodypump Mirka N.
11:30 Baby muokkaus 45 Maisu K.
11:15 Bodystep 30 Tarja L.
11:45 CX Worx 30 Tarja L.
11:15 Bodyjam Mirka N.
11:30 Kahvakuula 30 Mikko K.
11:15 Bodypump Nina P.
 
12:00
12:15 Bodybalance Taru V.
12:00 Hopeatossut Mikko K.
12:15 Veteraanit Heli L.
   
12:00 Spinning tutuksi 8.11, 13.12 Mikael J.
12:30 Bodyattack Lotta P.
12:30 Bodypump Annukka I.
13:00              
14:00              
15:00  
15:15 Bodypump Edijis C.
   
15:15 Bodybalance Riitta P.
15:15 Muokkaus 90 Tarja L.
 
16:00
16:15 Bodycombat Tino S.
16:30 Kahvakuula 30 Mikko K.
16:15 Grit Cardio 30 Niko V.
16:45 CX Worx 30 Niko V.
16:15 Bodypump Cristo P.
16:30 Cross Circuit 30 Vuokko V.
16:00 Splash-vesijuoksu Tarja L.
16:15 Bodypump Heli A.
16:30 Cross Circuit 30 Mikko K.
16:00 Spinning Edijis C.
16:15 Bodycombat Riitta P.
 
16:00 CX Worx 30 Mikael J.
16:30 Grit Strength 30 Mikael J.
17:00
17:00 Spinning Edijis C.
17:15 Bodypump Nina P.
17:00 Spinning Edijis C.
17:00 Kuntosaliohjelma 1 Mikko K.
17:15 Bodycombat Tino S.
17:30 Bodyvive Tarja L.
17:00 Kuntosaliohjelma 2 Mikko K.
17:00 Slide 25 Vuokko V.
17:15 Grit Cardio 30 Niko V.
17:30 Bodyjam Julia B. K.
17:45 CX Worx Niko V.
17:00 Spinning Nina P.
17:15 Bodystep Anne V.
17:15 Grit Cardio 30 Ines R.
17:45 CX Worx 30 Ines R.
 
17:00 Spinning Nina P.
17:15 Bodycombat Satu H.
18:00
18:00 CX Worx 30 Mikael J.
18:30 Triathlon-spinning Jarmo H.
18:30 Bodyattack Vuokko V.
18:30 Liikkuvuus/venyttely Nina P.
18:30 Juoksutreeni 30 Linnea H.
18:00 Kuntosalilaiteop. 30 Mikko K.
18:15 Bodypump Maria M.
18:30 Kahvakuula 30 Teemu N.
18:00 Spinning Markus S.
18:15 Bodyattack Niko V.
18:00 Kahvakuula 30 Niina P.
18:15 Grit Strength 30 Annukka I.
18:30 Vatsa-selkä 30 Nina P.
18:45 Venyttely 15 Annukka I.
18:30 Bodypump Hasse H.
 
18:15 Bodypump Cristo P.
19:00
19:00 Cross Circuit 30 Linnea H.
19:30 Just Dance Daniel P.
19:00 Spinning Edijis C.
19:00 Zumba Maisu K.
19:30 Bodystep 30 Johanna S.
19:15 Bodypump Jussi H.
19:15 Bodycombat Heli A.
   
19:15 Bodybalance Cristo P.
20:00
20:15 Bodypump Cristo P.
20:00 CX Worx 30 Johanna S.
20:00 Bodybalance Niko V.
         
06:00  
07:00  
08:00
08:00 Bodyattack Mirka N.
09:00  
10:00
10:15 Bodyvive Päivi A-M.
11:00
11:15 Bodycombat Mirka N.
12:00  
13:00  
14:00  
15:00
15:15 Bodystep Mirka N.
15:30 Kahvakuula 30 Saku S.
16:00
16:15 CX Worx 30 Varpu V.
16:45 Tabata 30 Varpu V.
17:00
17:00 Spinning Kai-Mikael A.
17:00 Kuntosaliohjelma 1 Saku S.
17:15 Bodyjam Mirka N.
17:30 Muokkaus Tarja L.
18:00
18:00 Kuntosalilaiteop. 30 Saku S.
18:00 Spinning Sara P.
18:15 Bodypump Karo N.
18:30 Kiinteytystreeni Saku S.
18:30 Bodybalance Varpu V.
19:00
19:30 Bodycombat Satu H.
20:00  
06:00
06:30 Spinning 30 Tarja L.
07:00
07:00 CX Worx 30 Tarja L.
07:30 Bodybalance Mirka N.
08:00  
09:00  
10:00
10:15 Bodystep Tarja L.
11:00
11:15 Bodypump Mirka N.
12:00  
13:00  
14:00  
15:00
15:15 Bodycombat Mirka N.
15:30 Tabata 30 Saku S.