HENKILÖKUNTA – ILOISET GOGOLAISET SINUA VARTEN

Tervetuloa energisen ja iloisen henkilökuntamme palveltavaksi! Täältä löydät suorat yhteystiedot asiakasneuvojillemme sekä muuhun henkilökuntaan.

Asiakasneuvonta

Asiakasneuvojat GoGo Park

Sari Kananen
sari.kananen@gogo.fi
010 2871 433

Laura Ahlstedt
laura.ahlstedt@gogo.fi
010 2871 402

Asiakasneuvojat GoGo City

Jaana Laihia
jaana.laihia@gogo.fi
010 2871 452

Henna Vuorinen
henna.vuorinen@gogo.fi
010 2871 403

Asiakasneuvojat GoGo Hermia

Meri Larivuo (äitiyslomalla)
meri.larivuo@gogo.fi
010 2871 453

Janette Latva-Valkama
janette.latva-valkama@gogo.fi
010 2871 432

Vastaanotto

GoGo City

Henri Pursiainen
Silja Mäkinen

GoGo Hermia

Mikko Jokela
Ruta Eglite

GoGo Park

Anna Repo
Roosa Taskinen

Hallinto

Managing Director
Taru Vähätalo
taru.vahatalo@gogo.fi

Marketing Manager
Heini Larjava
heini.larjava@gogo.fi

Club Manager GoGo City
Vilja Vähätalo
vilja.vahatalo@gogo.fi

Club Manager GoGo Hermia
Jutta Rouvinen
jutta.rouvinen@gogo.fi / jasenasiat@gogo.fi

Club Manager GoGo Park
Harri Ilvonen
harri.ilvonen@gogo.fi

Fitness Director
Julia Hildén
julia.hilden@gogo.fi

Vuokko Kronqvist (äitiyslomalla)
vuokko.kronqvist@gogo.fi

Brand Development
Paivi Aholaita-Mäenpää
paivi.aholaita-maenpaa@gogo.fi

Varpu Jänisniemi
varpu.janisniemi@gogo.fi

Kuntosaliohjaajat

Kuntosaliohjaaja/ GoGo Park
Heli Lehtinen
heli.lehtinen@gogo.fi

Kuntosaliohjaaja/ Personal Trainer GoGo Hermia
Emmi Lehdes
emmi.lehdes@gogo.fi

Kuntosaliohjaaja/ Personal Trainer GoGo City
Saku Sinkkonen
saku.sinkkonen@gogo.fi

 

Personal trainer -palveluistamme löydät lisätietoa täältä.

Ohjaajat

Aila Sainio

Aino Kulmala

Angela Kainulainen

Anne Uotila

Anni Antikainen

Anni Koskiniemi

Annika Haanpää

Anni Toikko

Annukka Isomaa

Christo Popov

Daniel Paul

Emmi Lehdes

Hasse Fagerström

Heli Lehtinen

Heli Luoto

Ines Rautavuori

Inkeri Penttilä

Jarmo Kvick

Jemina Laitinen

Julia Hildén

Jussi Halme

Johanna Suomalainen

 

Jussi Halme

Kaisa Haunio

Karita Aaltonen

Karo Nyman

Krista Majanmaa

Kristiina Paananen

Linda Aholaita-Pylväs

Linnea Haarala

Maria Tuupola

Milla Riutta

Mikko Toivonen

Minna Lahtela-Niemi

Mirka Niininen

Niina Kovalainen

Nina Pirttilahti

Piia Kontiola-Luode

Raakel Räsänen

Riitta Lähde

 

Riku Rämö

Sanna Salonen

Sara Protto

Suvi Äijö

Tarja Leppälä

Tiina Heinivaho-Uimonen

Tiina Seppälä

Tino Sandhu

Varpu Jänisniemi

Veera Lindström

Vilma Suhonen

Vuokko Kronqvist

 

 

KIINNOSTAAKO SINUA URA KAUPUNGIN PARHAASSA PORUKASSA?

Meillä on aina tarjolla työtä liikunta-alan huippuammattilaisille. Vakuuta meidät kyvyilläsi ja kerro mitä osaat!

Katso avoimet työpaikkamme »

GOGON TARINA

GoGo on oman alansa uranuurtaja, jonka monipuolisesta liikuntatarjonnasta löytyy vaihtoehtoja jokaiselle liikkujalle. Mutta mistä kaikki alkoi?

Lue koko tarinamme »

PARASTA JÄSENILLE

GoGo tarjoaa jäsenilleen valtavan määrän ryhmäliikuntatunteja, huippuvarustellut kuntosalit, lastenhoitopalvelut sekä paljon muuta!

Tutustu palveluihimme »