Yhteydenottopyynnöt, kysymykset ja palaute ovat erittäin tervetulleita. Keskusten yhteystiedot löydät tältä sivulta. Voit ottaa meihin yhteyttä myös yhteydenottolomakkeella

Mikäli asiasi koskee palautteenantoa, pyydämme täyttämään palautekyselymme:

PARK

Hämeenpuisto 47, 33200 Tampere

p. 010 2871 400, park@gogo.fi

Aukioloajat:
ma-to 6.30–22
pe 6.30–21
la 9–20
su 12–21

CITY

Hämeenkatu 9, 33100 Tampere

p. 010 2871 450, city@gogo.fi

Aukioloajat:
ma-pe 6–21.30
la-su 9–17

HERMIA

Insinöörinkatu 41 B, 33720 Tampere

p. 010 2871 430, hermia@gogo.fi

Aukioloajat:
ma-pe 6–21.30
la 10–18
su 12–20

ASIAKASNEUVONTA

PARK

Jaana Laihia
jaana.laihia@gogo.fi
010 2871 452

Pyry Pajunen
pyry.pajunen@gogo.fi
010 2871 433

Sari Kananen (äitiyslomalla)
sari.kananen@gogo.fi

CITY

Marita Keskinen
marita.keskinen@gogo.fi
010 2871 403

Emma Vuorjoki
emma.vuorjoki@gogo.fi
010 2871 402

HERMIA

Janette Latva-Valkama
janette.latva-valkama@gogo.fi
010 2871 432

Silja Nevanen
silja.nevanen@gogo.fi
010 2871 453

Meri Larivuo (äitiyslomalla)
meri.larivuo@gogo.fi

VASTAANOTTO

PARK

Aaron Taivalsalmi
Henna Vuorinen

CITY

Henri Pursiainen
Silja Mäkinen

HERMIA

Mikko Jokela
Silja Nevanen

KUNTOSALIOHJAAJAT

PARK

Liikunnanohjaaja AMK / Personal trainer
Jemina Laitinen
jemina.laitinen@gogo.fi pt@gogo.fi

CITY

Fysioterapeutti / Personal trainer
Inkeri Penttilä
inkeri.penttila@gogo.fi

HERMIA

Liikuntaneuvoja
Emmi Lehdes
emmi.lehdes@gogo.fi

HALLINTO

MANAGING DIRECTOR

Taru Vähätalo
taru.vahatalo@gogo.fi

FITNESS DIRECTOR

Julia Hildén
julia.hilden@gogo.fi

Vuokko Kronqvist
vuokko.kronqvist@gogo.fi

SALES AND MARKETING MANAGER

Heini Larjava
heini.larjava@gogo.fi

BUSINESS DEVELOPMENT

Varpu Jänisniemi
varpu.janisniemi@gogo.fi

Päivi Aholaita-Mäenpää
paivi.aholaita-maenpaa@gogo.fi

CLUB MANAGER / PARK

Harri Ilvonen
harri.ilvonen@gogo.fi

CLUB MANAGER / CITY

Vilja Bezek
vilja.bezek@gogo.fi

CLUB MANAGER / HERMIA

Jutta Rouvinen
jutta.rouvinen@gogo.fi jasenasiat@gogo.fi

OHJAAJAT

 

 

Aila S.

Aino K.

Anni A.

Anni K.

Annika K.

Anni T.

Annukka I.

Christo P.

Daniel P.

Ebenezer A.

Emma K.

Emmi L.

Hanna S.

Harri I.

Hasse F.

Heli L.

Ines R.

Inkeri P.

Jarmo K.

Jemina L.

Julia H.

Jussi H.

Johanna S.

Jonathan M.

Jussi H.

Kaisa H.

Karita A.

Karo N.

Konsta K.

Krista M.

Linda A-P.

Linnea H.

Maria T.

Milla R.

Mikko T.

Minna L-N.

Mirka N.

Nina P.

Nora M.

Piia K-L.

Riitta L.

Sanna S.

Sara P.

Seda I-J.

Suvi Ä.

Tarja F.

Taru V.

Tarja L.

Tiina S.

Tino S.

Varpu J.

Vuokko K.