fbpx

Yhteydenottopyynnöt, kysymykset ja palaute ovat erittäin tervetulleita. Keskusten yhteystiedot löydät tältä sivulta. Voit ottaa meihin yhteyttä myös yhteydenottolomakkeella

Mikäli asiasi koskee palautteenantoa ryhmäliikunnasta, tapahtumista tai PT-palveluista, pyydämme täyttämään palautekyselymme:

Verkkolaskuosoitteemme ovat:

Operaattori: OpusCapita Group Oy - Itella (003710948874)

Verkkolaskuosoite/ OVT-tunnus: 003707128576

 

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Go Go Liikuntakeskus Oy (OpusCapita skannauspalvelu)

PL 37170

00021 LASKUTUS

Go Go Liikuntakeskus Oy:n sähköpostiskannauksen osoite: GoGoLiikuntakeskusOy.FI.P.114825-3@docinbound.com

PARK

Hämeenpuisto 47, 33200 Tampere

p. 010 2871 400, park@gogo.fi

Aukioloajat:
ma-to 6.30–22
pe 6.30–21
la 9–20
su 12–21

CITY

Hämeenkatu 9, 33100 Tampere

p. 010 2871 450, city@gogo.fi

Aukioloajat:
ma-pe 6–21.30
la-su 9–17

HERMIA

Insinöörinkatu 41 B, 33720 Tampere

p. 010 2871 430, hermia@gogo.fi

Aukioloajat:
ma-pe 6–21.30
la 10–18
su 12–20

ASIAKASNEUVONTA

PARK

Virpi Hukka
virpi.hukka@gogo.fi
010 2871 402

CITY

Jaana Laihia
jaana.laihia@gogo.fi
010 2871 452

Sanni Turunen
sanni.turunen@gogo.fi
010 2871 403

Meri Larivuo
(äitiyslomalla)

HERMIA

Hilla Hakala
hilla.hakala@gogo.fi
010 2871 453

Silja Nevanen
silja.nevanen@gogo.fi
010 2871 432

VASTAANOTTO

PARK

Wilma Laihanen
Viivi Koski

CITY

Sabrina Lehtimäki
Eveliina Murto
Rasmus Vianto

 

 

HERMIA

Joni Vuorela
Julia Hanhikorpi
Netta Lammi

KUNTOSALIOHJAAJAT

PARK

Liikunnanohjaaja AMK / Personal trainer
Jemina Laitinen
jemina.laitinen@gogo.fi pt@gogo.fi

CITY

Fysioterapeutti / Personal trainer
Inkeri Penttilä
inkeri.penttila@gogo.fi

HERMIA

Liikunnanohjaaja AMK/ Personal trainer
Torsti Tähtinen
torsti.tahtinen@gogo.fi

HALLINTO

TOIMITUSJOHTAJA

Taru Vähätalo
taru.vahatalo@gogo.fi

FITNESS DIRECTOR

Marika Räihä
marika.raiha@gogo.fi

Vuokko Kronqvist (äitiyslomalla)
vuokko.kronqvist@gogo.fi

SALES AND MARKETING

Varpu Jänisniemi
varpu.janisniemi@gogo.fi

 

BUSINESS DEVELOPMENT

Varpu Jänisniemi
varpu.janisniemi@gogo.fi

Päivi Aholaita-Mäenpää
paivi.aholaita-maenpaa@gogo.fi

CLUB MANAGER / PARK

Harri Ilvonen
harri.ilvonen@gogo.fi

CLUB MANAGER / CITY

Vilja Bezek / vilja.bezek@gogo.fi

 

 

CLUB MANAGER / HERMIA

Jutta Rouvinen
jutta.rouvinen@gogo.fi jasenasiat@gogo.fi

OHJAAJAT

 

 

Aila S.

Aino K.

Anni A.

Anni K.

Annika K.

Anni T.

Annukka I.

Christo P.

Daniel P.

Ebenezer A.

Emma K.

Emmi L.

Hanna H.

Harri I.

Hasse F.

Heli L.

Ines R.

Inkeri P.

Jarmo K.

Jemina L.

Jussi H.

Julia H.

Johanna S.

Jonathan M.

Jussi H.

Kaisa H.

Karita A.

Karo N.

Konsta K.

Krista M.

Linda A-P.

Linnea H.

Maria T.

Merja L

Milla H.

Mikko T.

Minna L-N.

Mirka N.

Nina P.

Nora M.

Piia K-L.

Riitta L.

Sanna V.

Sara P.

Seda I-J.

Suvi Ä.

Tarja F.

Tomi T.

Taru V.

Tarja L.

Tiina S.

Tino S.

Varpu J.

Vuokko K.