fbpx

Yhteydenottopyynnöt, kysymykset ja palaute ovat erittäin tervetulleita. Keskusten yhteystiedot löydät tältä sivulta. Voit ottaa meihin yhteyttä myös yhteydenottolomakkeella

Mikäli asiasi koskee palautteenantoa ryhmäliikunnasta, tapahtumista tai PT-palveluista, pyydämme täyttämään palautekyselymme:

Verkkolaskuosoitteemme ovat:

Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)

Verkkolaskuosoite/ OVT-tunnus: 003707128576

 

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Go Go Liikuntakeskus Oy (OpusCapita skannauspalvelu)

PL 37170

00021 LASKUTUS

Go Go Liikuntakeskus Oy:n sähköpostiskannauksen osoite: GoGoLiikuntakeskusOy.FI.P.114825-3@docinbound.com

PARK

Hämeenpuisto 47, 33200 Tampere

p. 010 2871 400, park@gogo.fi

Aukioloajat:
ma-to 6.30–22
pe 6.30–21
la 9–20
su 12–21

CITY

Hämeenkatu 9, 33100 Tampere

p. 010 2871 450, city@gogo.fi

Aukioloajat:
ma-pe 6–21.30
la 8-16
su 9–17

HERMIA

Insinöörinkatu 41 B, 33720 Tampere

p. 010 2871 430, hermia@gogo.fi

Aukioloajat:
ma-pe 6–21.30
la 9–17
su 10–20

CITY

Jenna Lehtonen
jenna.lehtonen@gogo.fi


010 2871 452

Meri Larivuo
(äitiyslomalla)

HERMIA

Sabrina Lehtimäki
sabrina.lehtimaki@gogo.fi


010 2871 453

VASTAANOTTO

PARK

Minttu
Roosa

CITY

Aleksi
Jenny
Aino
Rasmus

 

 

HERMIA

Joni
Oona
IinaSabi

KUNTOSALIOHJAAJAT

PARK

Liikuntaneuvoja / Personal trainer
Riikka Haakana
riikka@gogo.fi

CITY

Fysioterapeutti / Personal trainer
Inkeri Penttilä
inkeri.penttila@gogo.fi

HERMIA

Liikunnanohjaaja AMK/ Personal trainer
Torsti Tähtinen
torsti.tahtinen@gogo.fi

HALLINTO

TOIMITUSJOHTAJA

Taru Vähätalo
taru.vahatalo@gogo.fi

FITNESS DIRECTOR / FITNESS COORDINATOR

Vuokko Kronqvist
vuokko.kronqvist@gogo.fi

Karo Nyman
karo@gogo.fi

SALES AND MARKETING

Heini Larjava
heini.larjava@gogo.fi

 

BUSINESS DEVELOPMENT

Varpu Jänisniemi
varpu.janisniemi@gogo.fi

Päivi Aholaita-Mäenpää
paivi.aholaita-maenpaa@gogo.fi

CLUB MANAGER / PARK

Harri Ilvonen
harri.ilvonen@gogo.fi

CLUB MANAGER / CITY

Vilja Bezek / vilja.bezek@gogo.fi (äitiyslomalla)
Inkeri Penttilä / inkeri.penttila@gogo.fi

 

 

CLUB MANAGER / HERMIA

Jutta Rouvinen
jutta.rouvinen@gogo.fi jasenasiat@gogo.fi

OHJAAJAT

 

 

Aila S.

Alma Y.

Aino K.

Anne K.

Anni K.

Anniina A-K.

Anni T.

Annukka I.

Christo P.

Daria I.

Daniel P.

Emma K.

Ines R.

Johanna S.

Jonathan M.

Jussi H.

Karita A.

Karo N.

Konsta K.

Krista M.

Linda A-P.

Linnea H.

Marika R.

Piila T.

Merja L

Milla H.

Mikko T.

Minna L-N.

Mirka N.

Nina P.

Nora M.

Piia K-L.

Riitta L.

Tatu L.

Silja N.

Seda I-J.

Suvi Ä.

Tarja F.

Tomi T.

Taru V.

Tarja L.

Tiina S.

Varpu J.

Vuokko K.

Eeva K.

Zahra B.