fbpx

Yhteydenottopyynnöt, kysymykset ja palaute ovat erittäin tervetulleita. Keskusten yhteystiedot löydät tältä sivulta.
Voit ottaa meihin yhteyttä myös yhteydenottolomakkeella

Mikäli asiasi koskee palautteenantoa ryhmäliikunnasta, tapahtumista tai PT-palveluista, pyydämme täyttämään palautekyselymme:

PARK

Hämeenpuisto 47, 33200 Tampere

p. 010 2871 400, park@gogo.fi

Aukioloajat:
ma–to 6.30–22
pe 6.30–21
la–su 8–20

CITY

Hämeenkatu 9, 33100 Tampere

p. 010 2871 450, city@gogo.fi

Aukioloajat:
ma-pe 6–21.30
la-su 9–17

HERVANTA

Lindforsinkatu 9, 33720 Tampere

p. 010 2871 430, hervanta@gogo.fi

Aukioloajat:
ma–pe 6–21.30
la–su 8–20

ASIAKASNEUVONTA

PARK

Nea S.
nea@gogo.fi

Maria Järvenkylä
maria@gogo.fi

Kalle Pajasmaa
kalle@gogo.fi

010 2871 433

CITY

Jaana Laihia
jaana@gogo.fi

Wilma West
wilma@gogo.fi

010 2871 452

HERVANTA

Eeva Kortesoja
eeva@gogo.fi

Emma Kauppinen
emma@gogo.fi

010 2871 453

VASTAANOTTO

PARK

Elli
Rubin
Oskari
Kiona
Josefiina
Nea

CITY

Veeti
Miska
Anette
Rasmus
Onni

 

 

HERVANTA

Amin
Niina
Kiia
Joni V.
Matleena
Miika

KUNTOSALIOHJAAJAT

PARK

Fysioterapeutti / Personal trainer
Konsta Kossi / konsta@gogo.fi
Tatu Levänen / tatu@gogo.fi

CITY

Personal trainer
Sandor Rajanti
sandor@gogo.fi

HERVANTA

Liikunnanohjaaja / Personal trainer
Louis Amstrong
louis@gogo.fi

HALLINTO

TOIMITUSJOHTAJA

Taru Vähätalo
taru.vahatalo@gogo.fi

FITNESS DIRECTOR / FITNESS COORDINATOR

Vuokko Kronqvist
vuokko.kronqvist@gogo.fi

Karo Nyman
karo@gogo.fi

 

MARKETING MANAGER

Viivi Parviainen
viivi.parviainen@gogo.fi

SALES MANAGER

Nelly Jäppinen
nelly@gogo.fi

BUSINESS DEVELOPMENT

Varpu Jänisniemi (perhevapaalla)
varpu.janisniemi@gogo.fi

CLUB MANAGER / PARK

Mirka Halme
mirka@gogo.fi

CLUB MANAGER / CITY

Nelly Jäppinen
nelly@gogo.fi

 

CLUB MANAGER / HERVANTA

Virpi Hukka
virpi.hukka@gogo.fi

OHJAAJAT

 

 

Aila A.

Aino K.

Anne K.

Anni K.

Anniina A-K.

Anni T.

Annukka G.

Ashley V.

Christo P.

Daria I.

Eeva K.

Ella S.

Ines R.

Johanna S.

Jonathan M.

Jussi H.

Karo N.

Konsta K.

Linda A-P.

Marika R.

 

Merja L.

Milla H.

Mikko T.

Minna L.

Mirka N.

Missu H.

Nina P.

Nora M.

Oskari M.

Piia K-L.

 

Piila T.

Riitta L.

Suvi Ä.

Tatu L.

Tarja F.

Taru V.

Tarja L.

Varpu J.

Vuokko K.

 

 

 

VERKKOLASKUOSOITTEET

Operaattori: Apix Messaging Oy (003723327487)

Verkkolaskuosoite/ OVT-tunnus: 003707128576

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, pyydämme lähettämään paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Go Go Liikuntakeskus Oy (Apix skannauspalvelu)

PL 16112

00021 LASKUTUS

Go Go Liikuntakeskus Oy:n sähköpostiskannauksen osoite: 003707128576@procountor.apix.fi